Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej dowiedz się więcej. zamknij
Akcesoria

Aby móc korzystać z naszych rzęs, które są wielorazowego użytku będziesz potrzebowała kleju oraz pęsetki. Każdy z oferowanych klejów wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji i jest stworzony z myślą o Twoich potrzebach. Kleje DUO to najbardziej znane i cenione kleje do rzęs na rynku kosmetycznym. Pęsetka w kolorze słodkiego r&...

Aby móc korzystać z naszych rzęs, które są wielorazowego użytku będziesz potrzebowała kleju oraz pęsetki. Każdy z oferowanych klejów wystarcza na kilkadziesiąt aplikacji i jest stworzony z myślą o Twoich potrzebach. Kleje DUO to najbardziej znane i cenione kleje do rzęs na rynku kosmetycznym. Pęsetka w kolorze słodkiego różu, znacznie ułatwi aplikację oraz skróci jej czas. 

Więcej
35,00 zł

5 g Szybkoschnący i precyzyjny w aplikacji klej, doskonały do przyklejania sztucznych rzęs oraz kępek.Czarny kolor kleju idealnie współgra z czarnymi i brązowymi rzęsami oraz ciemnym makijażem.Zapewnia trwałość i komfort zastosowania. Zawiera witaminy A, C i E. Nie zawiera lateksu i formaldehydu.

35,00 zł

7 g Najlepiej sprzedający się na świecie klej do rzęs. Bezpieczny, bezbarwny, lateksowy, łatwy w użyciu.Niezwykle mocno przymocowuje rzęsy i zapobiega ich odklejaniu.

35,00 zł

7 g Szybkoschnący, czarny klej do rzęs. Bezpieczny, lateksowy, łatwy w użyciu. Niezwykle mocno przymocowuje rzęsy i zapobiega ich odklejaniu. Podkreśla linię rzęs jak eyeliner.

35,00 zł

5 g Szybkoschnący i precyzyjny w aplikacji klej, doskonały do przyklejania sztucznych rzęs oraz kępek.Zapewnia komfort i trwałość. Zawiera witaminy A, C i E. Nie zawiera lateksu i formaldehydu.

pokazuje 1 - 4 z 4
aaa