by Ewa Mrozowska

"Pracuję jako makijażystka 13 lat i zawsze marzyłam o idealnych rzęsach dla mnie. Po długoletniej współpracy z marką Lash Me Up! podjęłam się wspólnego projektu i po tygodniach wybrałam modele, które spełniają moje oczekiwania! Są to modele rzęs, które powiększają oczy, podnoszą powiekę, ale nie są zbyt teatralne. Jest to świetna alternatywa do przedłużania! Uzyskanie takiego efektu u stylistki nie jest możliwe, ponieważ rzęsy po jakimś czasie są krzywe i wcale nie powiększają oka, a wręcz je zmniejszają i wyglądają nieestetycznie. Ja sama na co dzień noszę właśnie rzęsy Lash Me Up!, które zakładam w minutę i są one wielokrotnego użytku, gdyż jedna para wystarcza spokojnie na ponad 25 aplikacji ⭐"

- Ewa Mrozowska

by Ewa Mrozowska


Aktywne filtry

Honey Bunny by Ewa Mrozowska


Honey Bunny to idealna propozycja dla kobiet zaczynających przygodę z rzęsami. Genialne uzupełnienie codziennego makijażu. Wyglądają bardzo naturalnie i pięknie podkreślają zewnętrzny kącik oka. Aplikacja ich jest szybsza i prostsza niż pełnych rzęs. Nie wymagają przycinania z szerokości, gdyż idealnie dopasowują się praktycznie do każdego oka. Model zaprojektowany przez Ewę Mrozowską we współpracy z Lash Me Up! 


Klej sprzedawany jest oddzielnie. WYBIERZ KLEJ


Cena 69,00 zł

Cat Power by Ewa Mrozowska


Cat Power dzięki super delikatnemu i puszystemu designowi jest to wszechstronna opcja na każdy dzień lub specjalne okazje. Te super lekkie rzęsy zapewniają długość i podkręcenie, a jednocześnie są stworzone tak, aby pięknie otwierać oczy. Model zaprojektowany przez Ewę Mrozowską we współpracy z Lash Me Up! 


Klej sprzedawany jest oddzielnie. WYBIERZ KLEJ


Cena 99,00 zł

Leo's Dream by Ewa Mrozowska


Leo's Dream dzięki super delikatnemu i puszystemu designowi jest to wszechstronna opcja na każdy dzień lub specjalne okazje. Te super lekkie rzęsy zapewniają długość i podkręcenie, a jednocześnie są stworzone tak, aby pięknie otwierać oczy. Model zaprojektowany przez Ewę Mrozowską we współpracy z Lash Me Up! 


Klej sprzedawany jest oddzielnie. WYBIERZ KLEJ


Cena 99,00 zł

Torebka

Wróć do sklepu

Torebka jest pusta

 

Możesz także wpisać popularne tagi, na przykład:

Konto

Konto

Nie posiadasz konta?
Stwórz konto

4