Lash Me Up! powstało w wyniku połączenia miłości do kobiecego piękna i fascynacji głębią oraz tajemniczością, jakie skrywają w sobie oczy. Wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnych kobiet, przekazując w ich ręce ekskluzywne rzęsy na pasku, wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół – dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Właśnie dlatego produkty Lash Me Up! zostały stworzone tak, aby przy właściwej pielęgnacji można było je aplikować wiele razy. Mają znacznie dłuższą żywotność w porównaniu do tradycyjnych rzęs syntetycznych. Można je aplikować nawet do 25 razy. Samodzielna aplikacja rzęs z jest niezwykle prosta i zupełnie bezbolesna. Nie wpływa na stan powiek i naturalnych rzęs. Specjalnie zaprojektowany pasek wykonany z bawełnianych nici sprawia, że noszenie rzęs jest komfortowe i niewyczuwalne przez cały dzień.

Materiały wysokiej jakości to tylko początek. Dla uzyskania najlepszych rezultatów marka oferuje całą gamę modeli rzęs dla różnych typów oczu. Wszystkie te cechy sprawiają, że rzęsy Lash Me Up! podbijają serca Polek.

Torebka

Wróć do sklepu

Torebka jest pusta

 

Możesz także wpisać popularne tagi, na przykład:

Konto

Konto

Nie posiadasz konta?
Stwórz konto
4